Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Regulamin


Witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszym regulaminem.
Jeśli nadal chcesz przeglądać i korzystać z tej witryny zgadzając się na wykorzystanie i związane z nią następujące terminy i warunki stosowania, które wraz z naszą polityką prywatności zarządzane przez firmę ZOBA3 w relacji z Tobą, w stosunku do tej strony.

Termin “ZOBA3″ lub “nas” lub “My” odnosi się do właściciela witryny sieci Web, której statutowa siedziba znajduje się w [ul.Katowicka37/3,41-600Świętochłowice]. Numer zgłoszone naszej firmy to [NIP:627-133-23-90Regon:241191565]. Konto bankowe: [ING Bank Śląski: 92 1050 1373 1000 0090 6787 8588] , [International bank: ING Bank Slaski: PL92105013731000009067878588 , Kod BIC Swift: INGBPLPW]. Termin “użytkownik” oznacza użytkownika lub przeglądarkę internetową.

Użytkowanie tej strony internetowej, podlega następującym warunkom użytkowania:

• Zawartość niniejszej strony internetowej są informacje ogólne-dostępne tylko do użytku własnego. Warunki mogą zostać zmienione bez powiadomienia.

• Nie możemy, ani nie odpowiadamy za informacje stron trzecich, nie udzielamy i nie gwarantujemy dokładności, terminowości i wydajności, kompletności lub przydatności informacji i materiałów które możesz znaleźć lub oferowane na tej stronie internetowej w jakimkolwiek celu. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że takie informacje i materiały mogą zawierać niedokładności lub błędy i wyraźnie wyłączymy naszą odpowiedzialności za wszelkie takie niedokładności lub błędy w maksymalnym zakresie dopuszczalnym przez prawo.

• Wszelkie korzystanie z informacji lub materiałów na tej stronie jest wyłącznie na własne ryzyko, za które firma nie ponosi odpowiedzialności.

• Wszelkie wpisy, komentarze, teksty, użytkownik wstawia na własną odpowiedzialność, odpowiadasz za spełnianie wszelkich obietnic, zapewnień, usług lub informacji dostępnych za pośrednictwem naszej witryny, strony internetowej.

• Ta witryna sieci Web zawiera materiał, którego jest właścicielem lub licencjonowanych do nas. Materiał ten obejmuje, ale nie jest ograniczony tylko do projektu, układu, wygląd, wygląd i grafiki. Kopiowanie jest zabronione, poza naszą zgodą, informacje o prawach autorskich, która stanowi część niniejszych warunków korzystania.

• Wszystkie znaki towarowe odtworzone na tej stronie, które nie są nie są naszą własnością lecz należą  do ich właściciela, są potwierdzane na stronie internetowej.

• Niedozwolonych użytkowanie tej strony internetowej, mogą powodować roszczenie o odszkodowanie i/lub być uważane za przestępstwo.

• Strona ta może również posiadać łącza do innych stron internetowych.  Łącza te (linki) są wstawiane dla Twojej wygody w celu dostarczenia dalszych informacji. Nie oznacza, że popieramy te witryny sieci Web. My nie ponosi odpowiedzialności za zawartość połączonej (linkiem) witryny sieci Web.

• Nie możesz tworzyć łączy do strony internetowej innej witryny sieci Web lub tworzyć dokumentów z naszych materiałów  bez wcześniejszej pisemnej zgody [ZOBA3].

• Niedozwolone jest pozycjonowanie (linkowanie) swoich stron www, poprzez nasz serwis bez naszej pisemnej zgody. Teksty które pozostawisz na naszej stronie musza być związane z tematem strony czyli wszystko na temat medycyny.

• Korzystanie z niniejszej witryny internetowej i wszelkie spory wynikające z niewłaściwego użycia witryny internetowej podlega prawu Polskiemu.

[ING Bank Śląski: 92 1050 1373 1000 0090 6787 8588] , [International Bank: ING Bank Slaski: PL92105013731000009067878588 , Kod BIC Swift: INGBPLPW]