Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Konkurs wygraj!

Drodzy czytelnicy i redaktorzy portalu “złamania-protezy” organizujemy dla Was konkurs na najładniejszy, najciekawszy, gips na waszych rękach i nogach. Jeżeli już gips masz, więc dlaczego by go nie pokazać? Pokaż swój gips! Zgarnij nagrody za darmo!

W konkursie mogą brać wszystkie osoby powyżej 10 roku życia, za zgodą rodziców, które mają bądź mieli założony gips.  Osoba która zarejestruje się w serwisie www.złamania-protezy.xerosox.pl i utworzy najładniejszy, najciekawszy opis swojego powodu (wypadku) posiadania gipsu, wstawi swoje zdjęcie z gipsem, weźmie udział w konkursie.  Konkurs uważamy za otwarty, termin zakończenie konkursu ubiega 13.03.2010 r.

Po dwóch tygodniach od zakończenia konkursu przedstawimy zwycięzce. Zwycięzca będzie wyłoniony przez wszystkich internautów którzy będą  mogli w komentarzach wstawiać swoje typy, punkty od 1 do 10 .  Każda osoba będzie mogła oddać tylko jeden głos na wybraną osobę z jednego adresu IP.

Fundatorem nagród jest firma ZOBA3 z Świętochłowic oraz XeroSox? z USA

Za zajęcie 1 miejsca zwycięzca będzie mógł dla siebie wybrać dowolny produkt firmy XeroSox? + nagrodę pieniężną w wysokości 300 zł

Za 2 i 3 miejsce zwycięzca będzie mógł wybrać nowość na Polskim rynku ochraniacza na wenflon firmy XeroSox?

W dniu 20.03.2010 nagrodę w kwocie 300 zł, + ochraniacz, otrzymała Pani Agnieszka z Pajęczna

Gratulujemy!