Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Probemy z potencją jak je zwalczyć jakie leki kupić i gdzie?

Problemy z potencją zdarzają się prawie wszystkim panom, i tak naprawdę nie trzeba robić z tego tragedii. jednak, większość panów tymi problemami się stresuje. Problemy ze wzwodem pojawiają się na ogół, kiedy mężczyzna jest zdenerwowany, zmęczony, przepracowany lub wypił za dużo. Mogą się one pojawiać również przy rozpoczynaniu nowego związku, gdy mężczyzna denerwuje się, gdyż chce za każdą cenę udowodnić swoją formę i zaimponować wybrance. Nie należy ufać nadmiernie reklamom cudownych preparatów na potencję, gdyż takowe nie istnieją. Problemy ze wzwodem mają z reguły źródło w psychice i najlepiej omówić je z seksuologiem. Jeżeli ktoś koniecznie chce przetestować jakieś tabletki na potencję, może sięgnąć na przykład po Penigrę; lek zawierający wyciągi z owocu cytryńca chińskiego, drewna Muira Puama, nasion liany, owocu palmy Sabal i cynk. Penigra powinna być zażywana codziennie, maksymalnie dwie kapsułki na dobę. Można ją nabyć bez recepty, w niemal każdej aptece. Jest skierowana raczej dla panów z delikatnymi lub umiarkowanymi zaburzeniami popędu oraz erekcji.
czasem panowie uskarżają się na przedwczesny wytrysk, co trzeci mężczyzna w Polsce ma taki problem. Na ogół na ten problem skarżą się młodzi mężczyźni, nadpobudliwi seksualnie; w miarę kontynuowania współżycia można nauczyć się kontrolowania wytrysku. Jeżeli takie zaburzenia są bardziej utrwalone, można stosować doustne leki opóźniające wytrysk, przepisywane przez lekarza. Może on przepisać również żele, maści, tymczasowo znieczulające żołądź członka, ponadto treningowe metody z udziałem partnerki. Metody te okazują się być skuteczne u około 90 % pacjentów. Jednakże jeśli odruch niewłaściwego wytrysku jest zakodowany trwale, stosuje się na przykład neurotomię, iniekcje w ciała jamiste penisa, oraz alternatywne sposoby leczenia. Dzięki nim skuteczność leczenia przedwczesnych wytrysków szacuje się na 97 %.Komentowanie jest zamkniete.