Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Jak wyszukać taniego kuriera lub jak wysłać tanio paczkę?Moja działalność w Irlandii prosperowała bez zarzutu. Z tego powodu powierzyłem swojemu bratu rozkręcenie oddziału również w Polsce. Budowlanka na szczęście bez ustanku była modna, wiec na brak zamówień nie narzekaliśmy, zarówno w Polsce jak i w Irlandii. Jako że na zielonej wyspie jest o wiele więcej wysokiej klasy maszyn budowlanych, co rusz rozglądałem się za nowościamitechnicznymi, które mogłyby ulepszyćprace w obu filiach. Pewnego razu udało mi się odszukać ofertę sprzedaży cudownej maszyny, która doskonale nadawała się do profilu fili w Polsce. Nie zastanawiając się nabyłem ją. Po czasie jednak zorientowałem się, że nie mam jak jej przywieść do Polski, gdyż na ten moment nie byłem w stanie wysłać tam żadnego z moich współpracowników ponieważ wszyscy mieli spore obłożenie.

Wiedziałem jednak, że muszę mój zakup dostarczyć do Polski śpiesznie, ponieważ jego posiadanie sprawi, że obroty naszej placówki w Polsce niewątpliwie dzięki temu urosną. Od przyjaciół, zupełnie przez przypadek zasłyszałem, że na ternie Polski i Irlandii działa firma kurierska, która zajmuje się wieloma rzeczami. W ich propozycji były również paczki do Polski, jednak przeczuwałem, że moja maszyna raczej jako paczka nie zostanie potraktowana z racji na swoje gigantyczne gabaryty. zadecydowałem jednak tam zatelefonować i zapytać jak sytuacja wygląda. Okazało się, że po ścisłym omówieniu sytuacji, kurier do Polski osobiście przywiezie moją maszynę w podane przeze mnie miejsce. Nie wierzyłem, że udało mi się to uzyskać tak płynnie i zarazem w tak zadowalającej cenie. Dzięki temu, że zareklamowano mi firmę przesyłkową nie tylko moja firma w Polsce pozyskała nową maszynę ale również ja nie musiałem za jej transport zapłacić drogo. Od tamtej chwili podjąłem ścisłą współprace z tą firmą i cały czas, kiedy tylko nie mam możliwości użyć swoich aut, korzystam z oferty proponowanej. Jak do tej pory się nie przejechałem na ich usługach, dlatego też nie mam zamiaru z nich rezygnować w najbliższym czasie.Komentowanie jest zamkniete.