Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Co to jest kredyt hipoteczny-gdzie wziąć kredyt hipoteczny

Skorzystanie z kredytu mieszkaniowego nie jest takie prościutkie jak się wydaje wielu petentom.
Przed parafowaniem umowy o kredyt mieszkaniowy koniecznie trzeba wypróbować wpierw zdolność finansową.


W tym momencie instytucje finansowe tolerują nieomal wszelkie legalne źródła zarobków, zacząwszy od umowy o zatrudnienie, przez dochodowość ekonomiczną i umowy zlecenia, kończąc na dochodach kapitałowych.

Bezspornie w wypadku umowy o zatrudnienie nie ma niejasności, w jaki sposób zliczane są zarobki konsumentów, z zasady instytucja finansowa bierze przeciętnego zarobki z trzech ewentualnie sześciu poprzednich miesięcy, część instytucji finansowych może nieco z większym natężeniem dogłębnie rozważać dostawane przez użytkownika w tym czasie gratyfikacje i nagrody.
Podobnie zarobki z aktywności gospodarczej są przez wszelkie instytucje finansowe aprobowane, chociaż przy takim źródle przychodu testowany czas jest sporo dłuższy aniżeli przy umowie o zatrudnienie. Wzorzec potrzebny przy dochodowości gospodarczej to minimum dwanaście miesięcy prowadzenia firmy, chociaż są też instytucje finansowe, które żądają dłuższego czasu, np. dwa i pół roku.

Należałoby dodatkowo zwrócić uwagę na aktywność gospodarczą rozliczaną za pomocą ryczałtu od zysków ewidencjonowanych ewentualnie karty podatkowej. Przy tych metodach rozliczenia z Urzędem Skarbowym rozbieżności między instytucjami finansowymi przy ustalaniu zdolności finansowej mogą być już znaczące i w tej okoliczności należałoby nade wszystko starannie wypróbować swoją zdolność finansową.Skomentuj to !

 

 

 

Mozesz uzyc ponizszych tagow HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>