Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Medycyna niekonwencjonalna znajduje dzisiaj coraz większe rzesze zwolenników

Medycyna niekonwencjonalna znajduje dzisiaj coraz większe rzesze zwolenników. Być może ze względu na to, że pojawia się coraz więcej chorób, wobec których współczesna nauka jest bezsilna. Dodatkowo istnieją niewyjaśnione stany ducha określane mianem opętania. Dlatego profesje jak jasnowidz, egzorcysta, bioenergoterapeuta, stają się coraz bardziej opłacalne. Przede wszystkim jednak medycyna niekonwencjonalna wabi nas aurą tajemnicy, której głównym składnikiem, jak mogłoby się wydawać, jest wiara.

Społeczeństwo polskie coraz częściej korzysta z usług uzdrowicieli takich jak: egzorcysta . Swoje popyt na swoje umiejętności znajdują w kryminalistyce, czy realizacji niekonwencjonalnych metod profilaktyki i leczenia takich jak: biorezonans, doradztwo życiowe, czy świecowanie i konchowanie uszu. Takie zabiegi mają nie tylko poprawić nasze samopoczucie, ale także rozwiązać kłopoty zdrowotne i duchowe .

Biorezonans to sztuka profilaktyczna , która wykorzystuje oddziaływanie pól magnetycznych i elektrycznych na organizm ludzki . Powszechnie wiadomo, że takie pola istnieją i mają duży wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Chociażby żyły wodne , których obecność znacząco wpływa na naszą kondycję psychofizyczną.

Nie zbadane są możliwości ludzkiego mózgu. W zależności od wyznania jest to karma, dusza, czy psychika. Podobno nie wykorzystujemy nawet połowy potencjału naszego mózgu. Niewyjaśnione stany psychiki nierzadko nazywane są opętaniem. W takich wypadkach wielu korzysta z usług ludzi jak egzorcysta, bioenergoterapeuta . Działalność znachorów jak jasnowidz, egzorcysta, czy bioenergoterapeuta jest wciąż mocno komentowana i budzi dużo wątpliwości.

Świecowanie i konchowanie uszu pomaga na wiele różnych dolegliwości. Usuwa nawet tak lapidarne objawy przeziębienia jak katar, czy kaszel. Świecowanie i konchowanie uszu wykonuje bioenergoterapeuta. Obok zabiegu, można skorzystać z możliwości jakie daje biorezonans, który jest skuteczną formą profilaktyki zdrowotnej, dzięki wykorzystaniu niewidocznych pól magnetycznych, które, o dziwo, mają wpływ na nasze samopoczucie i kondycję zdrowotną.Komentowanie jest zamkniete.