Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Tanie kredyty hipoteczne

Według aktualnych danych, sprzedaż pożyczek hipotecznych w ubiegłym roku była większa, lecz powyżej dwadzieścia trzy proc. z udzielonych pożyczek stanowiły kredyty z dopłatą.

Jeśli do przemiany programu Rodzina na Swoim dołoży się nadciągające spowolnienie gospodarcze, wyższe oczekiwania nakładane na pożyczkobiorców, niestabilność na ogólnoświatowych rynkach i raz po raz większe kłopoty krajowych deweloperów, to wniosek jest oczywisty: ceny mieszkań powinny spadać. Kredyt, w tym również Rodzina na Swoim, były wyznacznikiem cenotwórczym – taki stopień szybko jakkolwiek nie powróci.

Ostatni i w największym stopniu nieprzewidywalny komponent układanki to psychologia. Klient myślący o zakupie lokalu ma utrudnioną sytuację i oczekuje na dobre czasy. Z kolei dla sprzedającego utrzymanie cen na byłych, wysokich poziomach będzie generowało koszty, bo chętnych do zakupu nie będzie dużo.

Jeśli w nadchodzącym roku braknie jednej czwartej rynku pożyczek, a system gospodarczy w gruncie rzeczy zwolni, rynek musi zareagować. Kończą się faktory pompujące ceny do wartości oderwanych od rzeczywistości.Skomentuj to !

 

 

 

Mozesz uzyc ponizszych tagow HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>