Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Finanse informacje finansowe

Pożyczki mieszkaniowe i budownicze w Banku BGŻ bez prowizji

W obecnym czasie w Banku BGŻ trwa promocja pożyczek hipotecznych i budowniczych, w tym pożyczek preferencyjnych świadczonych w ramach programu Rodzina na swoim. W ramach promocji Bank BGŻ nie pobiera opłaty przygotowawczej za udzielenie pożyczki.

Wszyscy klienci, którzy złożą pełne wnioski kredytowe do 30 kwietnia 2011 r. i zdecydują się na otworzenie konta osobistego: Plan Aktywny, Plan 2, Plan 3, Plan Standardowy lub Konto Plus, z wyznaczonym miesięcznym wkładem w wysokości co najmniej 2.000 zł, nie zapłacą opłaty za udzielenie pożyczki.

Dzięki ogromnej sieci sprzedaży otworzenie rachunku i złożenie wniosku kredytowego jest możliwe w }jakim kolwiek|dowolnym} oddziale Banku BGŻ ewentualnie u współpracujących z bankiem pośredników internetowych.

Aktualnie marża pożyczki może wynieść aż 1,05 proc, a RRSO od 6,2%. W Banku BGŻ możliwe jest opłacenie 100% ceny mieszkania dodatkowo finalizowanie dodatkowych kosztów (notarialnych, sądowych). Oprócz dobrego oprocentowania, Instytucja finansowa oferuje też łączenie przedmiotów kredytowania i zapewnia długi czas spłaty do czterdziestu lat.



Skomentuj to !

 

 

 

Mozesz uzyc ponizszych tagow HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>