Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Konta


ABC kont dla młodzieży

Zgodnie z naszym prawem od 13 roku życia każdy nastolatek może otworzyć konto bankowe. Żąda się do tego pozwolenia opiekuna prawnego.

W jaki sposób konta młodzieżowe różnią się od zwykłych?

Niektóre banki udostępniają dodatkową propozycję dla ludzi w wieku 13-18 lat. Pozostałe oferty dla niedorosłych wiążą np. z propozycją dla studentów.

Bezprecedensową pewną różnicą jest przymus otrzymania pozwolenia opiekuna na stworzenie rachunku. Poza tym, konta młodzieżowe z wyrazistych powodów przeważnie pozbawione są wszelkich uzupełniających usług typu, kart kredytowych z ogromnymi limitami itp.

najczęściej konta młodzieżowe są także w dużej mierze tańsze w utrzymaniu niż tradycyjne rachunki dla dorosłych.


Po co rachunek nastolatkowi?

 

W wieku 13-18 lat mnóstwo ludzi czuje silną potrzebę uniezależnienia się od opiekunów. Demonstrować się to może na dużo sposobów – pożądanie dysponowania własnego rachunku jest prawdopodobnie jednym z najmniej niepewnych…

Konta bankowe dostarczają młodzieży opcje rozpoczęcia dorosłego życia w sferze gospodarczej. Oszczędzanie na koncie pieniędzy, opłacania zakupów

Niekiedy stworzenie konta dla nastolatka jest faktycznie potrzebne z czysto praktycznego punktu widzenia. Nawet jeśli nie zachodzi taka konieczność. Prywatne konto to doskonała lekcja, którą warto rozpocząć jak najwcześniej.

 

W jaki sposób da się założyć rachunek dla nastolatka?

 

W zależności od banku, rachunki dla nastolatków można uzyskiwać za pomocą internetu, telefonu lub w oddziale banku.

Rewelacyjnym wyborem jest konto w mbanku. Na podstawie statystyk wychodzi, iż konto w mbanku jest idealną ofertą na rynku. Główną zaletą konta w mbanku jest duża lista bezpłatnych przekazów.Skomentuj to !

 

 

 

Mozesz uzyc ponizszych tagow HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>