Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Przejechana wylądowałam w gipsie

Wieczorem w piątek szłam odprowadzić koleżankę do domu. Kiedy żegnaliśmy się daleko zauważyłam światła nadjeżdżającego pojazdu. Koleżance powiedziałam cześć i obróciłam się na pięcie i wracam do domu. Po kilku sekundach usłyszałam jak pojazd zaczyna głośno wyć, obracam głowę aby zobaczyć co się dzieje i w tym samym momencie pojazd uderza we mnie.

przejechana

Przewróciłam się, noga wpadła mi pod koła. Zwijałam się z bólu, na prawym pośladku czuję uderzenie z  samochodu marki TICO, jeszcze większy ból mam w prawej nodze poniżej kolana. Z nogi wystaje mi kość i tryska krew, widzę to. Pełno krwi na śniegu. Patrzę, patrzę, robiło mi się ciepło i zemdlałam. Koleżanka zatamowała mi krew, kierowca TICO zadzwonił po pogotowie.  Zabrała mnie karetka. Na pogotowiu powiedziano że mam potłuczoną miednicę oraz połamaną nogę bardzo paskudnie. Zrobili mi operację składając kości leżę obecnie na chirurgi. Wiem już, że będzie to długie skomplikowane leczenie i rehabilitacja. Co najciekawsze kierowca miał podobno 2,3 promila alkoholu w badanej krwi. Polskie drogi są złe, jednak po tych drogach jeżdżący kierowcy na cyku nieodpowiedzialni chyba bez mózgu.

Kierowca przyszedł do szpitala przyniósł mi kwiaty i przeprosił.

Co mam w tej sytuacji zrobić?

Skarżyć go czy wybaczyć i darować?

Sama już nie wiem co mam zrobić

Proszę pomóżcie co zrobilibyście na moim miejscu?

HalinaSkomentuj to !

 

 

 

Mozesz uzyc ponizszych tagow HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>