Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Pomóżmy Marcinowi z Rzeszowa

Pomóżmy Marcinowi z Rzeszowa na odzyskanie wzroku i spłaceniu zakupionej protezy lewej ręki.


Marcin student Politechniki Rzeszowskiej stracił wzrok i lewą rękę podczas domowego eksperymentu.  Wybuch był tak ogromny, że zniszczył doszczętnie mieszkanie Marcina,  sam ledwo uszedł z życiem. Przeszedł skomplikowane operacje i przez 3 tygodnie będąc w stanie krytycznym walczył o życie. Kilkanaście zabiegów na terenie całej polski, tysiące przejechanych kilometrów, setki wydanych pieniędzy dzięki ludziom dobrego serca, po to aby znów było normalnie jak dawniej. Dzisiejsza technika ma ogromy wpływ na nasze zdrowie odkrywane są coraz lepsze i doskonalsze zaawansowane technologie w dziedzinie protetyki i okulistyki.


Po tragedii Marcin Kaczmarzyk wychodzi ze szpitala

Już jest na ręce Marcina Kaczmarzyka nowoczesna proteza sterowana impulsami z mózgu.

Teraz czekamy na przywrócenie wzroku Marcinowi co wiąże się z ogromnymi kosztami. Jednak już dziś możesz pomóc temu młodemu człowiekowi który przeszedł tak długą, bolesną i skomplikowaną rehabilitację.

Wraz ze Stowarzyszeniem “DZIAŁAJMY RAZEM” pomóżmy Marcinowi spełnić jego marzenie o lepszej przyszłości wpłacając pieniądze na specjalnie w tym celu otwarte konto, z którego środki przeznaczone będą wyłącznie na : LECZENIE I REHABILITACJĘ MARCINA KACZMARZYKA. Pamiętajmy o tym, że liczy się każda kwota i duża liczba ofiarodawców !!!

Możesz również przekazać na rzecz Marcina 1% swojego podatku! Nic Cię to nie będzie kosztowało, a znacząco pomoże. Podczas wypełniania formularza PIT, oprócz nazwy Stowarzyszenia i jego numeru w Krajowym Rejestrze Sądowym, należy wpisać “na leczenie Marcina Kaczmarzyka”. To zagwarantuje, że pieniądze zostaną przeznaczone w całości na jego rehabilitację.
Ustaw również tę stronę www jako opis w swoim komunikatorze internetowym (www.PomozmyMarcinowi.republika.pl)


Wpłat prosimy dokonywać na rzecz:
STOWARZYSZENIE “DZIAŁAJMY RAZEM”
ul. A. Kamińskiego 12
35-211 Rzeszów
nr rachunku : 15 1240 1792 1111 0010 1629 3219
tytuł wpłaty : Na leczenie i rehabilitację Marcina Kaczmarzyka

KRS: 0000158971

Nie masz pieniędzy na wsparcie finansowe Marcina jednak chciała/chciałbyś wesprzeć tego młodego mężczyznę? Nic nie szkodzi!

Możesz pobrać poniższy tekst w formacie .doc lub .pdf wydrukować i rozwiesić w swoim mieście,  swojej uczelni lub miejscu pracy. Twoje oddanie będzie większe niż wsparcie finansowe. Zrób to już teraz! Każdego może spotkać podobny los i sami będziemy potrzebować pomocy.

Pobierz ten tekst i wydrukuj

Tekst w .dok |    Tekst w .pdf



Skomentuj to !

 

 

 

Mozesz uzyc ponizszych tagow HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>