Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Przyszła zima i prask!

Ledwo przyszła zima a ja już jestem cała połamana. Tak się cieszyłam na widok śniegu proszącego z nieba i zapowiedzi mrozów. Nie mogłam doczekać się, kiedy znów będę na stoku by móc poszaleć na nartach. Wychodziłam w piątek do pracy z myślą o weekendowy wyjeździe do Szczyrku który omawiałam wczoraj wieczorem z mężem i znajomymi. Jednak kiedy dochodziłam do przystanku przejeżdżała bardzo szybko wielka ciężarówka (TIR) podmuch powietrza zakręcił mną jak  piórkiem. Popchnęłam się o bryłę twardego zmarzniętego śniegu, poczułam silny ból w nodze. Padając na ziemię chciałam podeprzeć się rękoma jednak jedna została mi z tyłu z powodu torebki. Zdążyłam podeprzeć się tylko lewą ręką i znów poczułam bardzo silny ból i trzask więcej nie pamiętam. Straciłam przytomność na kilka minut. Słyszałam tylko głos mężczyzny w oddali “czy panią coś boli?”…. i klepanie po twarzy. Ocknęłam się, czułam bardzo silny ból w nodze i ręce. Przyjechało pogotowie, po prześwietleniu wyszło szydło z worka, złamana noga złamana ręka w trzech miejscach w tym jedno z przemieszczeniem.  Nogę od razu do gipsu, z ręką wylądowałam na stole operacyjnym,  eyciągali małą oderwaną część kości która była wbita w moje ciało. Rękę poskładano i do szyny. Leżę już w domu całe szczęście że mam prawą rękę dobrą, inaczej nie mogłabym tego opisać. A z tego ze jestem straszna gadułą to widać. Najgorsze jest to że, w tym roku już stoków nie zobaczę chyba ze w telewizji. Myślałam że jestem twarda jak skała :) ^>^1 komentarz do Przyszła zima i prask!

Skomentuj to !

 

 

 

Mozesz uzyc ponizszych tagow HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>