Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Złamana Ręka

Moim problemem jest złamana ręka ? Ostatnio grałem z kumplami w nogę i tak niefortunnie upadłem na murawę i naglę bum i ręka złamana ;/ Teraz mam ją w gipsie. Czy taka ręka długo się zrasta ? Gram w szkolnej drużynie ręcznej i niedługo mamy ważny mecz . Ponoć nie jest to żadne skomplikowane złamanie. W jakim czasie ręka się może zrosnąć?3 komentarz do Złamana Ręka

  • Ciekawe! Będę częściej do Ciebie zaglądała.

  • Cytujac klasyka: Ach zdrowie, ile cie trzeba cenic… Jak zaczal dokuczac mi bol glowy zastanawialam sie co moze byc jego przyczyna i stwierdzilam – KOMPUTER!!! Nic glupszego niz wysiadywac godzinami przed kompem i bezproduktywnie tracic czas na jakis pierdolach.. Niemniej jednak czasami trafia sie na takie zaj…. artykuly i ponownie wciagnieta jestem na wiele godzin. Dziekuje autorowi za moje dolegliwosci ;) Zeby tylko takie byly przyczyny chorob. Do zobaczenie/przeczytania.

  • Przytaczajac znane wszystkim: Zdrowie, ile cie trzeba cenic… Jak zaczal dokuczac mi bol glowy zastanawialam sie co moze byc jego przyczyna i odkrylam malo odkrywczo – KOMPUTER!!! Nie ma to jak siedziec godzinami przed kompem i bezproduktywnie tracic czas na jakis pierdolach.. Jednak niekiedy trafia sie na takie zaj…. posty i ponownie wciagnieta jestem na wiele godzin. Dziekuje autorowi za moje dolegliwosci ;) Przyznam jednak ze takie bole to zniose z przyjemnoscia. Milego dnia.

Skomentuj to !

 

 

 

Mozesz uzyc ponizszych tagow HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>