Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Chirurg i chirurgia na mnie czeka

Witam, byłam na badaniu USG kolana i oto jego opis: “przy napinaniu m. czworogłowego wyższe ustawienie się rzepki i jej lateralizacja ( 7,5 mm ) normalizująca się w spoczynku ( 3,5 mm ) Łąkotka przyśrodkowa niejednorodna w części środkowej, z ujawniającymi się w badaniu dynamicznym rozwarstwieniem w warstwie pod torebkowej od strony k. piszczelowej, bez cech niestabilności”. Badanie wykonał chirurg ortopeda traumatolog zatem osoba znająca się na rzeczy. W rozmowie po badaniu dał mi do zrozumienia, ze w moim przypadku jako że jestem osobą aktywną fizycznie ( nauczyciel wf ) powinnam wykonać artroskopie kolana. Dolegliwości bólowe wciąż mi towarzysza, staram się nie obciążać nogi ale w moim zawodzie to raczej mało możliwe.

Kieruje zatem pytanie, czy taki stan rzeczy jest spowodowany wypadkiem samochodowym?

Ciężko w to uwierzyć, bo zawsze mi się wydawało ze to kości się lamia, pękają, ale nie chrząstki. Nigdy wcześniej nie miałam żadnych problemów z kolanami do czasu wypadku.

Co jeśli nie poddam się temu zabiegowi?

Co z jazdą na nartach którą kocham i z kolejnym sezonem?Skomentuj to !

 

 

 

Mozesz uzyc ponizszych tagow HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>