Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Zagraj z nami w drużynie Pauliny Pruskiej

Zagraj z nami w drużynie Pauliny Pruskiej przeciwko artystom i pomóż w walce z rakiem!
Small_logo

Pierwsza polska reprezentacja internautów w piłce nożnej pod wodzą Andrzeja Strejlaua zagra przeciwko drużynie Olafa Lubaszenki m.in. z Rafałem Olbrychskim i Markiem Kościkiewiczem w meczu, którego celem jest zebranie pieniędzy na leczenie Pauliny Pruskiej.

Mecz odbędzie się 26 września na stadionie Agrykoli w Warszawie, a osoby wybrane do reprezentacji internautów będzie trenować Andrzej Strejlau, były selekcjoner reprezentacji Polski. Każdy internauta może zagrać w kadrze, wystarczy zarejestrować się na stronie www.flakmecz.pl i przejść eliminacje. Bardzo zależy nam na zbudowaniu jak najsilniejszej kadry internautów.

Paulina jest młodą, pozytywnie zakręconą 23-letnią studentką architektury. Na początku tego roku zdiagnozowano u niej bardzo rzadki nowotwór złośliwy – mięsaka pęcherzykowego. W Polsce, gdzie rocznie odnotowuje się zaledwie kilka przypadków tego typu nowotworu rocznie, jest on praktycznie nieoperowany. Kilka miesięcy temu rozpoczęła pisanie swojego bloga, na którym informuje o postępach w leczeniu. Tak zauważyli ją internauci.

Codziennie ujawniany jest jeden artysta i internauta, którzy zagrają w meczu. Mecz rozpocznie gwizdek kolejnej gwiazdy.

Więcej niespodzianek 26 września na Agrykoli. Początek o godzinie 14:00.

Zabierzcie ze sobą przyjaciół, znajomych, rodzinę i sąsiadów!

Oto poniżej tekst z bloga Pauliny

“Witajcie Kochani!!!
Założyłam tego blogga aby na bieżąco informować Was o przebiegu mojej choroby i leczenia.W swoich postach będę pisać o niuansach medycznej i alternatywnej walki z nowotworem.
Wielu z Was zapewne wie,że największą szansę na powrót do zdrowia daje mi bostońska klinika w Mass General Hospital. Wstępnie udało się nawiązać współpracę z tamtejszymi lekarzami,którzy widzą duże szanse na pozbycie się śmieciucha.
W klinice tej mieli już bowiem do czynienia z kilkudziesięcioma takimi typami nowotworu(Alveolar Soft Part Sarcoma).W Polsce przypadki te można policzyć na palcach jednej ręki…
No ale żeby w bajce tej nie było za pięknie,na drodze stoi pewien problem-kwestia sfinansowania leczenia.
Wielu członków rodziny,przyjaciół i znajomych zaraz po postawionej diagnozie deklarowało pomoc.Teraz wiem ja bardzo to wsparcie będzie mi potrzebne.Jeśli i Ty możesz pomóc mi wyzdrowieć-proszę uczyń to.Nawet nie wiesz jak bardzo będę Ci wdzięczna!
Ogłaszam więc wszem i wobec
akcję SPRZĄTNIJ ŚMIECIUCHA za otwartą!!!!!!!!”

Potrzebuję Twojej pomocy!
Każda przesłana zlotówka ma dla mnie wielkie znaczenie!
Jest utworzone konto bankowe na które można dokonywać wpłaty dobrowolne!!!

96 2130 0004 2001 0299 9993 0007
nr konta Fundacji Świętego Mikołaja
ul. Przesmyckiego 40 05-500 Piaseczno
Należy dodać dopisek
“Na leczenie i rehabilitację Pauliny Pruskiej”

I super konto do wpłat zagranicznych! :
Millenium bank
48 1160 2202 0000 0000 8901 2184
Fundacja Świętego Mikołaja
ul. Przesmyckiego 40 05-500 Piaseczno
Swift/ Bic : BIGBPLPW
Iban to literki Pl+nr konta
Proszę koniecznie dodać dopisek

“Na leczenie Pauliny Pruskiej”

Proszę pomóżmy tej wspaniałej dziewczynie, każdego może to spotkać.
/Przyjaciel/Skomentuj to !

 

 

 

Mozesz uzyc ponizszych tagow HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>