Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Konkurs – Agnieszka

Witam,

Skorzystam z okazji i będę pierwsza jako zgłaszająca się i myślę że będę również pierwsza 13.03.2010 podczas finału konkursu. Dlatego proszę o głosy na mój wpis.

Kiedy wybieraliśmy się z znajomymi w góry myślałam jakie to będzie niebezpieczne, miałam tylko jedne myśli, bałam się że coś się stanie. Faktycznie po dwóch godzinach przebywania w górach byłam wyczerpana, do tego rozpadał się deszcz. Zrobiło się ślisko, wracaliśmy z powrotem.  Nagle pośliznęła mi się noga i zjechałam pięć metrów w dół   chwytając się małego drzewka które uratowało mi życie. Wisiałem trzydzieści metrów nad ziemią, poczułam ogromy ból w nodze. W tym samym momencie moi znajomi już trzymali mnie za ubrania wciągając mnie w bezpieczne miejsce. Dosłownie wyłam z bólu wiedziałam że mam złamana nogę. Po trzydziestu minutach GOPR już transportował mnie do szpitala. Prześwietlenie wykazało złamanie w dwóch miejscach jedno z niewielkim przemieszczeniem.  Doktor powiedział że mogę wypoczywać sześć tygodni. Jestem zbyt ruchliwą osobą nie potrafię siedzieć w domu. Dzięki mojej przyjaciółce mam bardzo kolorowy i piękny gips który zasługuje na dużo punktów. Gdzie będziecie mogli zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszam do głosowania na mój wpis :)

Pozdrawiam i dziękuję za punkty

Agnieszka

mój gips6 komentarz do Konkurs – Agnieszka

Skomentuj to !

 

 

 

Mozesz uzyc ponizszych tagow HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>