Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Paweł, niepełnosprawny, inwalida, ruchowo upośledzony, kulawy.

Paweł

Niepełnosprawny? Inwalida? Ruchowo upośledzony? Kulawy?

Ma 23 lata jego pasją jest taniec. Paweł to pięciokrotny Mistrz Polski w tańcu sportowym hip hop oraz dwukrotny Mistrz Świata IDF (International Dance Organization) 2004, 2005 a także vice Mistrz Świata 2006.

Tragedia! Drugiego lutego 2007, wracając z warsztatów tanecznych na dworcu kolejowym we Wrocławiu uległ poważnemu wypadkowi, w konsekwencji którego doznał amputacji podudzia lewego i części stopy prawej.

Paweł bez powodzenia wykonywał protezy w kilku firmach w Polsce, teraz jest klientem PROTEZA.COM. Posiada protezę z lejem pełno kontaktowym i poliuretanową wkładką, używa stopy Pathfinder II.

We wrześniu 2007 wraz z kolega Wojtkiem Krawczukiem wygrał zawody “Check the flow” z pełnosprawnymi tancerzami z całej Polski. Film powyżej wykonany został w niecałe dwa lata po amputacji. Na YouTube znajdziecie więcej filmów z Pawłem.

Paweł zgodził się opublikować tutaj swój adres e-mail, służy radą. Kontaktujcie się z nim jeśli macie pytania.

Kontakt e-mail do Pawła: jedenpawel@gmail.com

Paweł Płoski – Mistrzostwa Polski ’08


UWAGA! Poszukuję osoby po amputacji, które, tak jak Paweł zechcą bezinteresownie służyć dobrą radą i wsparciem pacjentom dotkniętym niedawną amputacją. Poszukuję osób, które potrafią pozytywnie motywować innych, mają dobre doświadczenia, którymi zechcą się podzielić. Proszę o kontakt e-mail kontakt@proteza.comSkomentuj to !

 

 

 

Mozesz uzyc ponizszych tagow HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>