Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Historia choroby

Obecnie mam 20 lat, około 4 roku życia zachorowałam na chorobę pertesa. Do dziś pamiętam dzień w którym zeszłam a raczej z czołgałam się z łózka i na czworaka poszłam do rodziców, myśleli ze się bawię i kazali mi przestać tak chodzić kiedy z płaczem nie mogłam wstać. Później wszystko pamiętam jak przez mgłę masę lekarzy każdy twierdził ze jest to rak kości dopiero po znalezieniu odpowiedniego lekarza, i stwierdzono u mnie pertesa. Razem ze mną w tym samym mieście zachorował syn lekarzy jemu założono gips a mój lekarz stwierdził iż musi położyć mnie na 2 tygodnie do szpitala gdzie leżałam z obciążnikiem na chorej prawej nodze. Po wyjściu ze szpitala miałam założona szynę, chodziłam w niej przez 4 lata. Lekarze byli zdumieni po tych 4 latach widząc efekty iż po chorobie nic nie widać nie kuleje, nie mam prawej nogi krótszej. Czasami spotykam tego chłopaka, który miał założony gips po nim widać ta chorobę nogę ma krótsza chodząc utyka. Moi rodzice trafili na mojego lekarza przypadkiem gdyby nie ten przypadek na pewno bm teraz jeździła na wózku inwalidzkim. Jedyne co zostało mi po chorobie to strach przed powrotem tej choroby. Swoje dzieciństwo spędziłam w szynie i wcale mi on nie przeszkadzała jeździłam na rowerze, koniach. O to cała moja historiaSkomentuj to !

 

 

 

Mozesz uzyc ponizszych tagow HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>