Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej (więcej informacji znajdziesz w google po wpisaniu "ciasteczko wikipedia"

Kategorie

  • Brak kategorii
XeroSox

Ważne, nie Tylko dla Ciebie!

Witaj

Przyłącz się by stworzyć blog poświęcony opisom przeżyć i problemów związanych z wypadkami jakie przydarzyły się Tobie w życiu. Może dzięki Twojemu opisowi, ktoś przeczyta Twoją opowieść i będzie dla niego ona przestrogą, aby nie kusić losu, zawrócić z drogi podobnej do Twojej.

Teraz opisz jak najszybciej swój przypadek, napisz jakich lekarzy unikać jeżeli miałeś przykre zdarzenie, lub jakich chciałbyś pochwalić. Może ktoś nieznany pomógł Ci bezinteresownie, także tego nie zapomnij opisać, podziękować. Opisz wszystko to, co jest związane z tematem bloga poświęconego złamaniom i najlepszym Twoim zdaniem protezom.

W wyniku wypadku straciłeś rękę bądź nogę, opisz to!.

Źle dopasowano Ci protezę wyraź swoją opinię na ten temat. Cieszysz się z wspaniałej dopasowanej i najlepszej protezie opisz to!

Zapewne jakaś osoba czeka na wiadomość od Ciebie, nie wie jaką protezę wybrać dla siebie – pomóż im podjąć najlepszą decyzję. Poleć dobrego chirurga, ortopedę, fizykoterapeutę. Pokaż jak żyć i pokonywać własne psychologiczne bariery i problemy.
Pamiętaj, być może będzie to w tym roku jedna z najlepszych rzecz jaką mógłbyś uczynić dla dobra drugiej osoby sprawnej inaczej lub tymczasowo uwięzionej w gipsach, szynach, opatrunkach.

Wiedz o tym, że możesz zrobić coś nie tylko dla Siebie, ale i dla innych.

Zarejestruj się i opisz to!1 komentarz do Ważne, nie Tylko dla Ciebie!

  • Henio

    Nikt się nie dowie moje zdrowie jakem cię stracił chyba że je opowiem.
    Długa jest moja historia żeby opisać co przeżyłem i przez co przeszedłem, może kiedyś ją opiszę:-)

Skomentuj to !

 

 

 

Mozesz uzyc ponizszych tagow HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>